Saturday, June 8, 2019
Pool A
Round 1
Southern Districts
5
v
Randwick
0
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
9:00
Saturday, June 8, 2019
Pool A
Round 1
Penrith
31
v
Sydney University
0
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
9:00
Saturday, June 8, 2019
Pool B
Round 1
Parramatta
10
v
Lloydies
15
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
9:40
Saturday, June 8, 2019
Pool B
Round 1
ACT Brumbies
7
v
Central Coast
0
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
9:40
Saturday, June 8, 2019
Pool A
Round 2
Sydney University
0
v
Randwick
46
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
10:20
Saturday, June 8, 2019
Pool A
Round 1 & 2
Southern Districts
12
v
Central West
0
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
10:20
Saturday, June 8, 2019
Pool B
Round 2
Parramatta
7
v
Central Coast
17
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
11:00
Saturday, June 8, 2019
Pool B
Round 1 & 2
Lloydies
0
v
Central North
0
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
11:00
Saturday, June 8, 2019
Pool A
Round 2
Penrith
29
v
Central West
0
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
11:40
Saturday, June 8, 2019
Pool A
Round 3
Southern Districts
47
v
Sydney University
0
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
11:40
Saturday, June 8, 2019
Pool B
Round 2 & 3
ACT Brumbies
22
v
Lloydies
10
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
12:20
Saturday, June 8, 2019
Pool B
Round 2 & 3
Central North
26
v
Central Coast
0
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
12:20
Saturday, June 8, 2019
Pool C
Round 1
Illawarra
5
v
Northern Suburbs
5
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
13:00
Saturday, June 8, 2019
Pool C
Round 1
Hunter
45
v
Wests
5
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
13:00
Saturday, June 8, 2019
Pool B
Round 3
Parramatta
28
v
Central North
22
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
13:50
Saturday, June 8, 2019
Pool A
Round 3
Randwick
21
v
Central West
0
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
13:50
Saturday, June 8, 2019
Pool D
Round 1
Gordon
0
v
Warringah
0
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
14:30
Saturday, June 8, 2019
Pool D
Round 1
Manly
33
v
Eastwood
0
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
14:30
Saturday, June 8, 2019
Pool C
Round 2
Hunter
19
v
Illawarra
5
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
15:20
Saturday, June 8, 2019
Pool C
Round 2
Wests
0
v
Northern Suburbs
56
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
15:20
Saturday, June 8, 2019
Pool D
Round 2
Warringah
14
v
Eastwood
12
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
16:10
Saturday, June 8, 2019
Pool D
Round 2
Gordon
7
v
Manly
17
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
16:10
Sunday, June 9, 2019
Pool B
Round 3
ACT Brumbies
5
v
Central North
5
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
8:30
Sunday, June 9, 2019
Pool B
Round 4
Central Coast
7
v
Lloydies
10
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
8:30
Sunday, June 9, 2019
Pool A
Round 4
Central West
29
v
Sydney University
0
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
9:20
Sunday, June 9, 2019
Pool A
Round 3 & 4
Penrith
19
v
Randwick
10
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
9:20
Sunday, June 9, 2019
Pool D
Round 3
Manly
24
v
Warringah
0
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
10:00
Sunday, June 9, 2019
Pool D
Round 3
Gordon
50
v
Eastwood
14
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
10:00
Sunday, June 9, 2019
Pool C
Round 3 & 4
Illawarra
53
v
Wests
0
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
10:50
Sunday, June 9, 2019
Pool C
Round 3
Hunter
26
v
Northern Suburbs
5
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
10:50
Sunday, June 9, 2019
Pool A
Round 4
Southern Districts
17
v
Penrith
12
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
11:30
Sunday, June 9, 2019
Pool B
Round 4
Parramatta
7
v
ACT Brumbies
7
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
11:30
Sunday, June 9, 2019
Playoff 1
13th Highest Qualifier v 16th Highest Qualifier
Parramatta
14
v
Eastwood
14
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
12:10
Sunday, June 9, 2019
Playoff 2
14th Highest Qualifier v 15th Highest Qualifier
Central Coast
12
v
Central West
17
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
12:10
Sunday, June 9, 2019
Playoff 3
17th Highest Qualifier v 18th Highest Qualifier
Sydney University
0
v
West Harbour
41
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
13:00
Sunday, June 9, 2019
Playoff 4
3rd Pool A v 3rd Pool C
Randwick
29
v
Illawarra
0
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
13:00
Sunday, June 9, 2019
Playoff 5
3rd Pool B v 3rd Pool D
Central North
5
v
Warringah
19
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
13:50
Sunday, June 9, 2019
Quarter Final 1
1st Pool A v 2nd Pool B
Southern Districts
29
v
Lloydies
0
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
14:40
Sunday, June 9, 2019
Quarter Final 2
1st Pool B v 2nd Pool A
ACT Brumbies
0
v
Penrith
38
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
14:40
Sunday, June 9, 2019
Quarter Final 3
1st Pool C v 2nd Pool D
Hunter
26
v
Gordon
7
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
15:30
Sunday, June 9, 2019
Quarter Final 4
1st Pool D v 2nd Pool C
Manly
31
v
Northern Suburbs
0
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
15:30
Monday, June 10, 2019
Semi Final 1
Winner Quarter Final 1 v Winner Quarter Final 4
Southern Districts
7
v
Manly
7
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
9:00
Monday, June 10, 2019
Semi Final 2
Winner Quarter Final 2 v Winner Quarter Final 3
Penrith
28
v
Hunter
7
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
9:00
Monday, June 10, 2019
For 15th & 16th
Winner Playoff 3 v Loser Playoff 2
West Harbour
20
v
Central Coast
29
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
9:50
Monday, June 10, 2019
For 17th & 18th
Loser Playoff 1 v Loser Playoff 3
Parramatta
41
v
Sydney University
0
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
9:50
Monday, June 10, 2019
For 11th & 12th
Loser Playoff 4 v Loser Playoff 5
Illawarra
14
v
Central North
12
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
10:40
Monday, June 10, 2019
For 13th & 14th
Winner Playoff 1 v Winner Playoff 2
Eastwood
7
v
Central West
12
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
10:40
Monday, June 10, 2019
For 5th & 6th
Loser Quarter Final 3 v Loser Quarter Final 4
Gordon
21
v
Northern Suburbs
7
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
11:30
Monday, June 10, 2019
For 9th & 10th
Winner Playoff 4 v Winner Playoff 5
Randwick
12
v
Warringah
0
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
11:30
Monday, June 10, 2019
For 3rd & 4th
Loser Semi Final 1 v Loser Semi Final 2
Manly
7
v
Hunter
21
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
13:00
Monday, June 10, 2019
For 7th & 8th
Loser Quarter Final 1 v Loser Quarter Final 2
Lloydies
12
v
ACT Brumbies
5
VENUE:
Field 2
KICK OFF:
13:00
Monday, June 10, 2019
Grand Final
Winner Semi Final 1 v Winner Semi Final 2
Southern Districts
12
v
Penrith
19
VENUE:
Field 1
KICK OFF:
14:00
Monday, June 10, 2019
Presentation
2019 State Champs:
Penrith
v
VENUE:
KICK OFF:
15:00